KONST / Litografier / Färglitografi 16773035
nr 1677 3035
Kirstie Ekelund
(f. 1955), Sverige
Signerad, numrerad 62/170. Färglitografi, bildmått: 41x32 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Kirstie Ekelund, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2025
kl 20:02:52
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr